Spamgourmet - bezpłatne tymczasowe konta pocztowe, doskonałe blokowanie spamu, łatwa obsługa

gourmet "spam block o-riffic!"

Istniejemy od 8,654 dni, prowadzimy 324,289 kont użytkowników
i 9,052,011 tymczasowych adresów.
Dostarczyliśmy 173,702,717 wiadomości, w tym 4,294 dziś.
Zjedliśmy 1,252,968,115 wiadomości, w tym 8,246 dziś.

Koktail Mołotowa w wojnie przeciwko spamerom

IMPORTANT!
As of 2023, Protonmail requires full DANE compliance from spamgourmet. This issue is at our attention and are working with our current DNS provider to provide what we need to make this happen.

lista dyskusyjna/pomoc aktualności twitter FAQ zespół wsparcie finansowe
tryb uproszczony
dobra ochrona
bezobsługowy
zaloguj się
użytkownik
zapamiętaj
hasło
Masz problem z hasłem?
lub utwórz nowe konto
nowy użytkownik
email
DA DE EN ES FR IT JA NL NO PL PT RO RU SV TR ZH language flagsnie jesteś zalogowany
bezpieczny adres przekierowania (protected address)

Spamgourmet - jak to się je?

Podając swój prawdziwy adres mailowy wszystkim, którzy o to poproszą, z pewnością wkrótce zaczniesz otrzymywać również niechciane wiadomości (tak zwany spam). Co gorsza nie będzie wiadomo, skąd one nadeszły ani skąd spamerzy mają Twój adres. Czy nie byłoby wygodne, aby każdemu podawać Twój unikalny adres, jednocześnie otrzymując wszystkie listy tak jak dotychczas? Czy nie byłoby lepiej założyć, że każdy adres trafi do spamerów i w dowolnym momencie go wyłączyć (samodzielnie lub automatycznie)?

Właśnie tak działa Spamgourmet! Niczego nie musisz instalować na żadnym ze swoich komputerów. Kiedy odpowiednio skonfigurujesz Spamgourmet, prawdopodobnie nie będziesz juz musiał tutaj wracać. To jeden z najwygodniejszych i najwydajniejszych sposobów na uniknięcie spamu.

Uzbrój sie przeciwko spamerom w kilka minut:

1. Jeśli dotąd go nie masz - utwórz swoje konto w serwisie Spamgourmet. Wprowadź swój identyfikator (username) i adres mailowy, na który mają być przekierowywane wiadomości. Zostaniesz poproszony o rozpoznanie słowa na obrazku i o wybranie hasła.

2. Wszystkie wiadomości przesłane na Twoje tymczasowe adresy zostaną przez Spamgourmet przekierowane na podany adres (forwarding address). Oczywiście ten adres musi istnieć, dlatego wymagane jest jego potwierdzenie. Wykonaj polecenia opisane w mailu, który otrzymasz.

3. Po potwierdzeniu adresu, na który mają być przekierowywane wiadomości, możesz już zacząć podawać swoje tymczasowe adresy komu chcesz. Adresy będą tworzone zgodnie z poniższym wzorcem:

dowolnesłowo.x.identyfikator@spamgourmet.com

gdzie dowolnesłowo to słowo, które jeszcze nie było użyte, x to liczba wiadomości, które maja zostać przekierowane z tego adresu (najwyżej 20), a identyfikator to Twój identyfikator (username).

Na przykład, jeżeli Twój identyfikator to "spamcowboy" a jakaś WielkaKorporacja prosi Cię o podanie adresu elektronicznego (na stronie internetowej, przez telefon, w sklepie), zamiast podawać swój prawdziwy adres, możesz podać taki:

WielkaKorporacja.3.spamcowboy@spamgourmet.com

Ten tymczasowy adres zostanie utworzony, kiedy WielkaKorporacja po raz pierwszy wyśle na niego list (nie musisz robić nic, żeby go utworzyć), i najwyżej 3 wiadomości zostaną przekierowane na Twój właściwy adres. Pozostałe zostaną żarłocznie zjedzone.

Jeśli potrzebujesz lepszej kontroli nad adresami - wybierz zakładkę "tryb zaawansowany".

ochrona danych osobowych lista dyskusyjna/pomoc aktualności FAQ zespół